Genoeg keus tijdens de Restaurant Week XXL. Is je favoriete restaurant al volgeboekt? Kijk dan eens voor tafels op door de weekse dagen.
Restaurant Week
3-gangen Gault&Millau lunch
€ 40,-
Geniet van een overheerlijke en voordelige lunch tijdens de Nationale Restaurant Week Deluxe editie bij restaurant PAZZO. Het restaurant serveert een uitzonderlijke 3-gangen Gault&Millau lunch.
Maak op een culinaire en prijsvriendelijke manier kennis met restaurant PAZZO. Reserveer een tafel voor deze fantastische 3-gangen Gault&Millau lunch aan slechts € 40,-.
Zijn er speciale dieetwensen? Op het reserveringsformulier kunnen deze wensen worden aangegeven zodat het restaurant daar rekening mee kan houden.
Let op! Het aantal tafels is beperkt. Reserveer dus op tijd.
Reserveer een tafel Reserveer een tafelWat 27 mensen zeggen over PAZZO
Eten | |
Service | |
Sfeer |
Pure keuken. Verser kan niet! De smaken zitten volledig juist. Aangename sfeer en sympathieke, vlotte bediening. Ik raad Pazzo aan iedereen aan!
Prima ervaring. Heel vrienelijk personeel
TOP
Zeer lekker gegeten
Super lekker gegeten in een leuk kader met uw goede service.
Plattegrond Alle restaurantdeals in Antwerpen e.o.
Over PAZZO
Keuken: Italiaans
Pazzo is een wijnrestaurant, een plaats waar eten en wijn harmonieus samengaan. Chef Ingrid Neven en haar team combineren de beste culinaire invloeden uit de hele wereld. Franse, Italiaanse en Japanse smaken worden moeiteloos met elkaar gecombineerd.
Bij Pazzo proberen ze graag iets nieuws, zonder de traditie te negeren en zonder ingewikkelde hoogstandjes. Maar wel met eersteklas ingrediënten die barsten van smaak. En wie graag eens tussen de truffels snuffelt, zal Pazzo leren kennen als een huis van vertrouwen...